TirexTyre O nás

O nás


TIREX TYRE patří na trhu s pneumatikami k největším hráčům v ČR. Na trhu s pneumatikami se pohybujeme již od roku 2002 a od roku 2014 jsme aktivní i na trhu celé Evropské unie. V České republice patříme k největším prodejcům pneumatik, přičemž se primárně soustředíme na B2B business. Jsme jedničkou na trhu v segmentu UHP pneumatik, pneumatik pro SUV a 4x4. Samozřejmě máme v nabídce i pneumatiky osobní, dodávkové, motorkové a nákladní, přičemž jsme distributory mnoha značek pneumatik, včetně Pirelli, Continental, Dunlop, Michelin, Goodyear, Nokian a dalších. Zároveň máme výhradní zastoupení značek Falken a Sumitomo.

Kapacita

V roce 2017 jsme přestěhovali naši centrálu do nového skladového centra v Pavlově u Prahy. Toto centrum nemá na území České republiky obdoby. Jedná se o největší logistické pneumatikářské centrum v ČR o celkové rozloze 15.000 m2, které se nachází v Pavlově u Prahy. Za přísných bezpečnostních podmínek a při splnění všech požadovaných norem jsme schopni uskladnit až 400.000 pneumatik nebo celých kol, disků a kompletů různých značek a velikostí.

Disky

Díky našemu konfigurátoru disků a pneumatik si vše můžete jednoduše poskládat v ideálním složení pro dané typy vozidel. Zásadním způsobem vám to zefektivní tvorbu nabídek pro koncové klienty. 

Obchodní zástupci

Naši obchodní zástupci působí na celém území České republiky i Slovenska a jsou připraveni poskytnout veškeré informace a zároveň zabezpečit součinnost ve spolupráci s naší společností – být pro vás skutečným partnerem.

Katalog značek a typů pneumatik

Máme nejlépe zpracovaný katalog všech značek a typů pneumatik, který je pravidelně aktualizován a doplňován o veškeré novinky.

Logistika

Díky nejmodernějším technologiím a propracovanému logistickému systému, jsme schopni denně vyexpedovat více než 20.000 ks pneumatik, a tak zajistit dodávky k zákazníkovi max. do 24h.


Značky: